Divanudarbnica.lv ir uzņēmums, kura sākotnējā ideja bija radīt Latvijā ražotus dīvānus un gultas, kas arī ir veiksmīgi īstenots. Uz šādu soli mani pamudināja vairāk kā 10 gadus ilga pieredze mēbeļu pārdošanā, šājā laika posmā tika iegūta vērtīga pieredze un veidojās izpratne, kā vislabāk palīdzēt cilvēkiem, mēbeļu izvēlē.

Gribēju radīt uzņēmumu, kur galvenā prioritāte un svarīgākās vērtības ir klientu vajadzību uzklausīšana, izpratne un patiesas informācijas sniegšana.

Šobrīd, divanudarbnica.lv ir forša vieta, uz kuru atnākot Jūs varat nepiespiestā gaisotnē apskatīt dīvānus, gultas un pats galvenais - iegūt atbildes, uz sev interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar mēbeļu izvēli, to uzbūvi, biežāk izmantotiem materiāliem utt.. Sakarā ar to, ka daļu no mēbelēm, es pats personīgi arī veidoju, tad manis sniegtā informācija būs padziļinātāka uz reāliem faktiem balstīta, nevis vienkārša atlaižu piedāvāšana un preču slavēšana.
Manuprāt, svarīgākais posms mēbeļu izvēlē ir, noskaidrot kādām ikdienas vajadzībām kalpos mēbele, kādi ir konkrētie apstākļi, kuros paredzēts lietot mēbeli, vadoties pēc šiem faktiem, es mēģinu paskaidrot, kura no mēbelēm būs Jums vairāk piemērota, tādā veidā palīdzot Jums pašiem veikt savu, pareizo izvēli.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.