DĪVĀNI

Pārnākot mājās pēc garas darba dienas pirmais, ko vēlamies darīt ir atpūsties. Kur gan vislabāk to darīt, ja ne ērtā dīvānā pie TV ekrāna, skatoties savu mīļāko filmu vai seriālu. Izvēloties dīvānu, visu klientu vēlmes ir līdzīgas - kvalitāte par pieņemamu cenu. Stūra dīvāni un dīvāni, kuri viegli transformējas par guļamo platību, ir daudzu klientu iecienītākie modeļi jau daudzu gadu garumā. Dīvāni viesistabās ir viena no galvenajām mēbelēm, tādēļ ir skaidrs, ka dīvānam ir jākalpo godam, tam ir jābūt izturīgam, viegli kopjamam un, vajadzības gadījumā, arī transformējamam par guļamo platību, ja nepieciešamas naktsmājas viesiem. Mūsu piedāvājumā ietilpst Latvijā ražoti dīvāni un stūra dīvāni, par pieņemamām cenām un katram klientam piedāvājam individuālus risinājumus visām vēlmēm.


Izvelkamie dīvāni ir vesela atsevišķa mīksto mēbeļu grupa, kas ir bieži sastopama daudzos mājokļos. Izvēloties šāda veida dīvānus, klientiem ir noteiktas vēlmes, ko arī cenšamies iekļaut savos dīvānu modeļos vai arī izgatavojam pēc īpaša pasūtījuma. Visbiežāk klienti vēlas:

  • izvelkamos dīvānus ar salīdzinoši lielu guļamo platību;
  • lai dīvāni gulēšanai būtu ērti, nekas nespiestu un netraucētu kvalitatīvam miegam;
  • lai izvelkamie dīvāni būtu aprīkoti ar veļas kasti, kuru vajadzības gadījumā var izmantot arī citu mantu uzglabāšanai;
  • lai dīvāni - gultas būtu viegli un ātri transformējami;
  • pieņemama cenas un kvalitātes attiecība.

Ja nepieciešami klasiskie dīvāni vai stūra dīvāni, akcija ir vislabākais laiks, kad tos iegādāties. Kvalitatīvi un lēti dīvāni mūsu veikalā ir pieejami visdažādākajām gaumēm. Ja nevēlaties stūra dīvānu, bet dīvānu un klubkrēslu komplektu, pie mums atradīsiet arī šāda veida viesistabas mēbeļu komplektāciju. Par visām klientu vēlmēm ir iespējams vienoties un tās piepildīt. Pilnībā visi dīvāni ir aprīkoti ar veļas kastēm ērtākai gultas veļas uzglabāšanai. Individuāli veidotiem klasiskajiem un stūra dīvāniem, piedāvājam izvēlēties krāsas no mūsu plašās audumu kolekcijas.


Mūsu piedāvājumā atrodamie dīvāni ir augstas kvalitātes gan vizuālā, gan funkcionālā ziņā. Visiem pasūtījumiem ir maksimāli ātrs izpildes termiņš, jo mēs zinām, ka baudīt komfortu mūsu klienti vēlas pēc iespējas ātrāk un tāpēc arī cenšamies to nodrošināt par visiem simts procentiem.


Latvijā ražoti klasiskie un stūra dīvāni un citas mēbeles ir ļoti populāri ne tikai pie mums, bet arī tuvākās un tālākās ārzemēs. Mūsu ražotie dīvāni ir viena no top eksporta precēm, jo tie ir kvalitatīvi, funkcionāli, viegli kopjami un arī cena, it īpaši akciju laikā, ir ļoti patīkama un pieņemama. Dīvāni tiek pirkti izmantošanai daudzu gadu garumā, tāpēc ir svarīgi izvēlēties tādu, kas spēs savas funkcijas pildīt ilgstoši. Visiem klasiskajiem un stūra dīvānu modeļiem ir askētisks un neitrāls dizains, ko ir iespējams individualizēt balstoties uz klientu vēlmēm.


Izvēlies klasisko vai stūra dīvānu un baudi ērtu atpūtu!


GULTAS IZVĒLE

Gultas galvenā funkcija ir nodrošināt komfortablu, kvalitatīvu un veselīgu miegu, ļaujot mums atjaunot spēkus pēc garas darba dienas. Tādēļ guļamistabas gultas izvēle jāveic pārdomāti, izvērtējot savas vajadzības, vēlmes un iespējas un apzinoties, ka lētas gultas var būt arī kvalitatīvas, atliek tikai veikt rūpīgu izpēti. Veidojot Divanudarbnica.lv piedāvājumu, esam īpaši padomājuši par gultu daudzveidību, funkcionalitāti, dizainu un, protams, kvalitāti, lai pirkums Jūs iepriecinātu daudzu gadu garumā!

Latvijā ražotas gultas

Mūsu mīksto mēbeļu veikalā varat iegādāties tikai Latvijā ražotas gultas, tādēļ katrs no modeļiem, kuru varat redzēt sortimentā, ir ar īpašu pievienoto vērtību, jo darināti no mūsu pašu mežos augušas koksnes.

Visi gultu modeļi – gan vienguļamās, gan divguļamās gultas, veidotas mūsdienīgā dizainā, tādēļ tās lieliski iederēsies dažādu stilu mājokļos un būs viegli kombinējamas ar citām mēbelēm.

Stabili un kvalitatīvi izejmateriāli

Viens no svarīgiem kritērijiem šīs guļamistabas mēbeles izvēlē ir tas, lai gultas rāmis būtu darināts no ļoti izturīga un kvalitatīva materiāla. Diemžēl mēdz gadīties, ka ražotāji, vēloties ietaupīt uz materiālu, izmanto skaidu plāksnes, kas nav tik izturīgas un kvalitatīvas.

Mēs to esam ņēmuši vērā, un spējam nodrošināt, ka:

  • Ikviens no gultas modeļiem ir izgatavots no izturīga, augstas kvalitātes Latvijas finiera;
  • Izmantotā finiera biezums ir vismaz 21 mm un vairāk;
  • Leņķu savienojumi ir veidoti, pievēršot īpašu uzmanību izturībai un stabilitātei;
  • Divanudarbnica.lv pieejamās vienguļamās un divguļamas gultas kalpos ilgi, turklāt mēs nodrošinām gultas karkasam septiņu gadu garantiju.

Kādu gultas izmēru izvēlēties?

Gultas izvēlē jāņem vērā gan tas, cik personām tā būs piemērota, gan arī šo cilvēku vajadzības un, protams, telpas lielums. Ja istaba atļauj, varat iegādāties divguļamās gultas 180 x 200 cm izmērā, kas nodrošinās kvalitatīvu miegu un brīvības sajūtu divām personām. Tāpat iecienīti varianti ir arī:

  • Gulta 120 x 200 – šo var saukt par pusotrvietīgo gultu. To var izmantot, vai nu kā lielu vienvietīgo, vai arī kā šauru divvietīgo gultu, kas derēs, piemēram, ja guļamistaba ir neliela;
  • Gulta 140 x 200 – klasiska divguļamās gultas izvēle tiem, kuriem nav svarīga īpaši liela platība gultā;
  • Gulta 160 x 200 – dēvēta arī par Queensize gultu, lieliski piemērota diviem cilvēkiem;
  • Gulta 200 x 200 – šāda lieluma gulta patiks tiem, kuriem patīk izbaudīt brīvību un iespēju gulēt jebkādā pozā.

Funkcionālas gultas Jūsu vajadzībām

Ja vēlaties padarīt guļamistabu funkcionālāku, nodrošinot papildu zonu mantu uzglabāšanai, iesakām izvēlēties mūsu gultas ar veļas kasti, kas būs ietilpīga un viegli lietojama, izmantojot kvalitatīvu paceļamo mehānismu.

Iegādājieties pilnu komplektu: gulta + matracis

Ja vēlaties pilnībā nokomplektēt veselīgam miegam paredzēto mēbeli, piedāvājam iegādāties arī gultas ar matraci. Visi matrači ir izgatavoti no augstvērtīgiem materiāliem, pocket tipa atsperēm, kas nodrošina nepieciešamo atbalstu Jūsu ķermenim un minimāli pārraida kustību viļņus matracī, ļaujot blakusgulētājam netraucēti atpūsties, kad Jūs pakustaties.

Mēs esam gatavi īstenot Jūsu idejas un sapņus

Piedāvājumā redzamās klasiskās gultas un gultas ar veļas kasti ir piemēri tam, kādu produkciju radām. Vienlaikus esam gatavi īstenot tieši Jums individuāli pielāgotus risinājumus. Ja vēlaties iegādāties gultu noteiktā izmērā un krāsā, sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim piemeklēt atbilstošāko variantu.

Tāpat Jūs varat izvēlēties arī savai gaumei un vajadzībām atbilstošu gultas apdares materiālu – ādas aizvietotāju, pusādu vai audumu. Par gultas drošību nebūs jāuztraucas arī tad, ja Jums mājās ir četrkājainais mīlulis, jo gultas apdarei izmantotie materiāli ir kvalitatīvi un izturīgi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.